J.M. &  A.M. METAL

producent pojemników metalowych

PRODUKCJA

      Jesteśmy producentem opakowań metalowych, głównie palet metalowych osiatkowanych typu UIC produkowanych zgodnie z normą DIN 15155. Od 1995 roku posiadamy certyfikat jakości Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Palet – EPAL. Nasz zakład został dopuszczony do produkcji palet UIC przez  Bureau Veritas, firmę zajmującą się kontrolą jakości w Państwach Unii Europejskiej. Posiadamy licencję o numerze identyfikacyjnym 124 PL.

Jednocześnie jesteśmy licencjonowanym zakładem z zakresie naprawy  Gitterboxów. Numer naszej licencji -  324 PL.

 

W naszym programie produkcji, znajdują się również opakowania dostosowane wymiarowo i pod względem konstrukcji do indywidualnych potrzeb klienta, między  innymi:

          pojemniki siatkowane

          kontenery blaszane

          palety regałowe, kłonicowe

          nadstawki paletowe na drewniane palety EUR

          palety metalowe płaskie

          specjalistyczne pojemniki i stojaki dla przemysłu automotive

          kontenery do płodów rolnych i drewna

          kosze, wózki do tekstyliów i odpadów

          wózki magazynowe i transportowe tzw. rollcage

          platformy przystanowiskowe na pojemniki, platformy jezdne oraz obrotowe

          barierki ochronne dróg w halach produkcyjnych, stanowisk zautomatyzowanych,

          regałów magazynowych.

         

Produkujemy pona 250 rodzajów pojemników, koszy i wózków. Nasze wyroby znajdują się na wyposażeniu wielu europejskich i krajowych firm, głównie z branży automotive, odlewniczo-kuzienniczej, przemysłu chemicznego, hurtowni tekstylii  czy rolnictwa.

Nasze wyroby malowane są metodą zanurzeniową oraz  natryskową na mokro, we wszystkich kolorach RAL. Stosujemy także cynkowanie galwaniczne i ogniowe oraz fluidyzację (pokrywanie konstrukci stalowych tworzywem).

TRANSPORT

Nasza firma oferuje Klientom własny transport, który obejmuje auta typu zestaw . Jednoczesnie współpracujemy na stałe z ponad 10 firmami transportowymi. Każda z firm jest sprawdzonym i rzetelnym partnerem, który dostarczy wyprodukowane kosze w każde miejsce w Polsce i Europie.

DORADZTWO  I  PROJEKTOWANIE

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów, każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z największą starannością. Dlatego służymy doradztwem w zakresie doboru pojemników według potrzeb Klienta, dostosowanych do warunków eksploatacyjnych, oraz zapewniamy pełne doradztwo techniczne. 

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, wykonujemy pojemniki wg własnej dokumentacji, możemy zrealizować je również na podstawie dokumentacji dostarczonej przez zamawiającego.

Co roku w naszej firmie powstaje wiele nowych projektów, które przyczyniają się do ciągłego rozwoju naszego przedsiębiorstwa.

copyright 2015   J.M.&A.M. METAL spółka z ograniczną odpowiedzialnością 

J.M.&A.M.METAL SP. Z O.O.

ul. Spółdzielcza 3      67-120 Kożuchów

biuro@jmammetal.com.pl

tel. +48 68 355 24 76

fax. +48 68 355 24 76

NIP 925 00 10 599

KRS 0000320841

PONAD 250 RODZAJÓW POJEMNIKÓW

SP. Z O.O.

tel. +48 68 355 24 76